Kariéra

Pozice

Údržbář – elektrikář

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Náplň práce

údržbářské práce dle zadání od vedoucího údržby

elektrikářské práce

montáž a seřizování spotřebičů

opravy a údržba elektrických sítí

kontrola rozvodů a zařízení

hledání problémů a závad

provádění drobných zednických úprav

Požadujeme

  • zkušenost a zručnost v údržbářských pracích
  • vyučen v oboru elektrotechnickém, praxe min. 1 rok.
  • vyhláška 50/78 – §6
  • vzácnou kombinaci rychlosti a pečlivosti odvedené práce
  • týmovost, pozitivní přístup, odpovědnost, úsměv na tváři, a chuť na sobě pracovat
  • ochotu podílet se na chodu a prestiži společnosti

Nabízíme

  • náročnou, avšak zároveň samostatnou a odpovědnou práci s velkou mírou seberealizace pro stabilního a seriózního zaměstnavatele
  • skvělé finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • Příspěvek na penzijní připojištění, systém cafeterie, MultiSport karta
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • masážní služby za zvýhodněnou cenu
  • umístění Vaší ratolesti v naší dětské skupině „Špitálek“
  • skvělou dostupnost z Prahy

Nástup možný

ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: personalni.mel@mediterra.cz

Inzerát publikován: 22. 5. 2023

přijmout všenastavitodmítnout