Kariéra

Pozice

Technik lékařského vybavení

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Popis práce

Jako náš nový spolupracovník budete v oblasti zdravotnických přístrojů zajišťovat funkci technika pro oddělení zdravotnického zařízení Nemocnice Mělník. Vaši integraci do pracovního týmu a všech procesů zajistí kolegové s dlouhou praxí.

Náplň práce

ZAJIŠŤOVÁNÍ OPRAV LÉKAŘSKÝCH PŘÍSTROJŮ - Interní technická podpora uživatelů a prevence závad. Samostatná diagnostika problému po telefonu nebo na místě. Identifikace a popis závad i s využitím telefonických konzultací se servisními techniky a jejich řešení bazálními servisními úkony v rozsahu oprávnění (reset, výměna baterií a jiných součástí). Komunikace s externími servisními organizacemi, příprava podkladů pro objednávky.

SPRÁVA UŽIVATELSKÉ ÚDRŽBY LÉKAŘSKÝCH PŘÍSTROJŮ NA ZÁKLADĚ PLÁNU - Plánování a vykonávání základních úkonů pro zajištění provozuschopnosti lékařských přístrojů (reset SW, výměna specializovaného spotřebního materiálu, kalibrace).

SPRÁVA EXTERNÍ ÚDRŽBY LÉKAŘSKÝCH PŘÍSTROJŮ NA ZÁKLADĚ PLÁNU - Asistence externím servisním technikům při jejím provádění. Vyhodnocování výstupů z kontrol a nezbytných servisních opatření.

PODPORA AKTIVIT TÝMU ODDĚLENÍ SPRÁVY ZDRAVOTNICKÉ TECHNIKY - Spolupráce na tvorbě technické specifikace (přípojky, kompatibilita, praxe použití). Výpomoc v realizaci komplexních projektů (přesuny lékařské techniky, evidence). Podpora IT vybavení ve spojení s lékařskými přístroji. Evidence a objednávky materiálu.

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru,
  • minimálně 3 roky zaměstnanecké praxe,
  • technickou zdatnost v práci s ručním nářadím,
  • znalost MS Office a rychlou práci na počítači,
  • chuť do práce, vytrvalost, ochotu rozvíjet se a mimořádně pracovat přesčas s ohledem na situaci,
  • komunikativnost a spolehlivost

Nabízíme

  • smysluplnou práci s vysokou přidanou hodnotou,
  • stabilní zaměstnání na plný úvazek, pružnou pracovní dobu,
  • odpovídající mzdové podmínky
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravu,
  • kartu Multisport a další benefity

Nástup možný

ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: martin.tucek@mediterra.cz

Inzerát publikován: 22. 5. 2023

přijmout všenastavitodmítnout