Kariéra

Pozice

Referent oddělení zdravotních pojišťoven

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Popis práce

Zaměstnanec bude ve spolupráci s kolegy zodpovědný za agendu výkaznictví výkonů a přípravy k jednáním se zdravotními pojišťovnami

Náplň práce

práce s nemocničním informačním systémem

vykazování K-dávek zdravotních pojišťoven,

práce s portály zdravotních pojišťoven,

správa a evidence dodatků na péči se zvláštním způsobem úhrady se zdravotními pojišťovnami

příprava podkladů k vyúčtování péče, opravy dokladů, oprava zúčtovacích zpráv

průběžné vyhodnocování chybovosti vykazovaných na jednotlivých pracovištích

zpracování opravných dávek

aktualizace přílohy č. 2 – s požadavky na personální a technické zabezpečení jednotlivých pracovišť nemocnice.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, praxe v oblasti zdravotních pojišťoven ve zdravotnictví výhodou, nikoliv podmínkou
  • proaktivní osobní přístup a samostatnost
  • schopnost pracovat v týmu a pro tým
  • odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu,
  • ochotu podílet se na prestiži ambiciózní a dynamicky se rozvíjející nemocnice v rámci silné a stabilní mezinárodní společnosti,
  • výbornou znalost práce s MS Excel

Nabízíme

  • Zaměstnání na HPP – práce na plný úvazek v jednosměnném provozu
  • Samostatnou a odpovědnou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Dětská skupina „Špitálek“ v areálu nemocnice pro děti od 2 let, příměstské tábory pro děti od 6 do 11 let
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění, systém Cafeterie, karta MultiSport
  • Masáže za zvýhodněnou cenu v ambulanci Prémium
  • Zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
  • Příležitost působit a rozvíjet se v celé šíři problematiky zdravotních pojišťoven v prestižní mezinárodní společnosti
  • Náročnou, avšak zároveň samostatnou a odpovědnou práci s velkou mírou seberealizace

Nástup možný

ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: petra.cermakova@mediterra.cz

Inzerát publikován: 22. 5. 2023

přijmout všenastavitodmítnout