Kariéra

Pozice

Pečující osoba do dětské skupiny Špitálek na DPP / DPČ

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Náplň práce

Komplexní vzdělávací a výchovná činnost směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků dětí v dětské skupině podle vzdělávacího programu

Aplikace vzdělávacích a výchovných metod, které odpovídají specifickým zvláštnostem předškolního dítěte

Komunikace s rodiči

Požadujeme

  • Odbornou způsobilost učitel mateřské školy, učitel prvního stupně základní školy, vychovatel nebo chůva pro děti do zahájení školní docházky
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Nadšení a zájem o práci s dětmi
  • Kreativita a flexibilita
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Práci na DPP / DPČ
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zástup při DPN, dovolených, vhodné pro studenty a aktivní důchodce
  • Pěkné pracovní prostředí – nově vybudovaná dětská skupina
  • Zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
  • Pracovní doba od 6,30 – 14,30 / 8,00 – 16,00 hodin

Nástup možný

ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: personalni.mel@mediterra.cz

Inzerát publikován: 22. 5. 2023

přijmout všenastavitodmítnout