Kariéra

Pozice

IT technik

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Popis práce

Do našeho IT týmu hledáme kolegu / kolegyni, pro kterého může být práce i koníčkem a má technické cítění v oblasti IT technologií, které sice nemusel studovat, ale je ochoten se do nich ponořit. Baví tě věci optimalizovat? Hledat systémové možnosti, které ostatním ulehčí práci? Rád se ve všem “vrtáš“? Ať už jsi zkušený IT guru, absolvent nebo pouze nadšenec, rádi tě přijmeme, zaškolíme, případně využijeme tvé znalosti. Ostatně IT je přeci o hraní HER a restartování PC.

Náplň práce

Instalace, konfigurace a implementace pracovních stanic a periferních zařízení

Správa sítě MS Windows (správa uživatelských účtů, nastavení přístupových práv)

Podpora uživatelů, řešení problémů se softwarovým a hardwarovým vybavením

Instalace a konfigurace pokročilých IT technologií

Instalace síťových prvků LAN a WAN

Instalace, zakončení a oživení strukturované kabeláže

Vedení a aktualizace dokumentace informačního systému (síťová topologie, seznam aplikací, instalační manuály)

Reporting stavu infrastruktury

Vedení a aktualizace záznamů o inventáři SW a HW vybavení

Požadujeme

  • Absolvent VŠ nebo SŠ, praxe na obdobné pozici výhodou nikoliv však podmínkou!
  • Zápal pro techniku a technické cítění
  • Znalost OS Microsoft Windows desktop
  • Základní znalost OS Microsoft Windows server včetně Active Directory
  • Základní znalost síťových technologií a TCP/IP networking
  • Ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Schopnost stanovit si priority a samostatně se rozhodovat
  • Důslednost při řešení problémů a zadaných úkolů
  • Proaktivní přístup k práci a řešení problémů
  • Komunikativní
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Vhodné pro absolventy se zájmem o práci v IT

Nabízíme

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměř
  • Dětská skupina „Špitálek“ v areálu nemocnice
  • Multisportka, Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění
  • Práci v mladém a příjemném kolektivu
  • Možnost osobního rozvoje v oblasti IT
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Výborné zaměstnanecké stravování za výrazně dotovanou cenu
  • Skvělou dostupnost z Prahy (35 minut)

Nástup možný

ihned nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: personalni.mel@mediterra.cz

Inzerát publikován: 12. 1. 2024

přijmout všenastavitodmítnout