Kariéra

Pozice

Biomedicínský inženýr

Nemocnice Mělník
Region: střední Čechy

Popis práce

Pozice je vhodná pro studenty posledních ročníků a absolventy oboru biomedicínské inženýrství (nebo obdobných). Jako náš nový spolupracovník budete pracovat v oblasti správy zdravotnické techniky v technicko-administrativní funkci. Budete u příležitosti rozvoje a specializace ambiciózního čtyřčlenného týmu pro správu nemocnic Mělník a Neratovice. Vaši integraci zajistí kolegové s dlouhou praxí.

Náplň práce

INSTALACE A SERVIS ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ - Řešení akutních situací vyplývajících z provozu lékařské techniky. Správa výpůjček, kontrola stavební připravenosti a koordinace instalací, evidence lékařské techniky a technického vybavení medicinálních plynů. Zajištění externího servisu. Kontrola oprávněnosti faktur a jejich likvidace. Odborné metodické vedení zdravotnického personálu.

KVALITA VE VZTAHU KE ZDRAVOTNICKÝM PROSTŘEDKŮM - Zavedení kvalitativních požadavků pro akreditaci poskytovatelů zdravotní péče a regulačních orgánů. Správa interního katalogu zdravotnických prostředků. Analýza rizik a interní audit ve vztahu k biomedicískému managementu. Implementace jednotných postupů správy a použití zdravotnických prostředků.

NÁKUP ZDRAVOTNICKÝCH PROSTŘEDKŮ - Vypracování technických specifikací na lékařskou techniku se zákazníkem. Privátní výběrová řízení při nákupu drobných technických zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu k lékařským přístrojům.

INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY V KONTEXTU BIOMEDICÍNSKÉHO MANAGEMENTU - Příprava relevantních podkladů pro stavební akce a dotační žádosti (seznam lékařských přístrojů, průzkum trhu – rozpočet, koordinace stěhování majetku). Komunikace s vedoucími zaměstnanci oddělení i řediteli nemocnic

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru biomedicínské inženýrství (nebo blízkém, praxe je výhodou)
  • orientaci v relevantních legislativních požadavcích a technickou zdatnost
  • znalost MS Office, anglického jazyka na úrovni A2, řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, chuť do práce a vytrvalost, spolehlivost, ochotu práce přesčas pokud to aktuální pracovní povinnosti vyžadují

Nabízíme

  • smysluplnou práci s vysokou přidanou hodnotou, účast na projektech strategického významu
  • stabilní perspektivní zaměstnání na plný úvazek
  • podporu vlastního odborného růstu (zdravotnické prostředky, kvalita)
  • motivující platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • 5 týdnů dovolené
  • kartu Multisport, online jazykové kurzy a další benefity
  • stravování v zaměstnanecké jídelně

Nástup možný

dle dohody od 1. února do 2. května 2023

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na adresu: martin.tucek@mediterra.cz

Inzerát publikován: 22. 5. 2023

přijmout všenastavitodmítnout