VAMED MEDITERRA

Naše zařízení

Na základě smluv se zdravotními pojišťovnami nabízíme široký rozsah vysoce kvalitní zdravotní péče nejširší veřejnosti, a to v celém rozsahu moderní medicíny. Provádíme naše pacienty celým léčebným procesem od první návštěvy až do úplného zotavení.

Skupina VAMED MEDITERRA v České republice

Zaměřujeme se na poskytování vysoce kvalitní zdravotní péče v celém rozsahu moderní medicíny.
Na českém trhu momentálně provozujeme celkem devět zdravotnických zařízení.

Nemocnice MostištěMostiště

Nemocnice Mostiště

Nemocnice svaté Zdislavy je umístěna v krásné přírodě uprostřed Vysočiny a umožňuje tak pacientům nejlepší podmínky pro klidnou rekonvalescenci.

Součástí nemocnice je i vyhledávané centrum robotické chirurgie, kde se poskytují specializované operace lidem z celé republiky i ze zahraničí.

Nemocnice TanvaldTanvald

Nemocnice Tanvald

Nemocnice Tanvald nabízí široké veřejnosti více než staletou tradici, díky níž přichází ke svým pacientům s unikátními zkušenostmi z oblasti zdravotnictví.

Nemocnice Tanvald je tu pro vás již od roku 1889. V současnosti se specializuje na vícestupňovou následnou péči.

CLPA MediterraCLPA

CLPA Mediterra

Centrum Léčby Pohybového Aparátu je kombinované zdravotnické zařízení, které pacientům nabízí kvalitní a profesionální léčebnou péči v oboru ortopedie dospělých, sportovní traumatologie a ortopedické operativy. Odborníci zde poskytují též široký rozsah fyzioterapeutické péče - od klasické fyzioterapie po specializované techniky a programy.

Poliklinika PalackéhoPalackého

Poliklinika Palackého

Provoz Polikliniky Palackého - detašovaného ambulantního pracoviště Rehabilitační kliniky Malvazinky - poskytuje komplexní rehabilitační péči pro ambulantní klienty.

Součástí zařízení je též vodoléčba, infrasauna či tělocvična pro skupinová cvičení.

Nemocnice SedlčanySedlčany

Nemocnice Sedlčany

Nemocnice Sedlčany - nemocnice na náměstí, svým umístěním v České republice jedinečná.

Nemocnice Sedlčany nabízí široké spektrum služeb z oblasti akutní i následné péče s jistotou velkých zkušeností, a to nejen lidem z blízkého okolí.

Střední zdravotnická škola Mělníkškola Mělník

Střední zdravotnická škola Mělník

Menší škola s dlouholetou tradicí. Budova je v centru města, je zde pohodová atmosféra a téměř rodinné prostředí.

Možnost ubytování na internátu SPŠS nedaleko od budovy školy. Možnost získání prospěchového a motivačního stipendia.

Nemocnice NeratoviceNeratovice

Nemocnice Neratovice

Nemocnice Neratovice poskytuje širokou škálu ambulantní i hospitalizační péče včetně lůžkové interny, elektivní chirurgie či následné péče. Vyhlášené gynekologicko-porodnické oddělení zaručuje vysoce individuální přístup. Neratovická nemocnice je známá přátelskou atmosférou.

Nemocnice MělníkMělník

Nemocnice Mělník

Zařízení poskytuje širokou škálu ambulantních i hospitalizačních služeb mnoha medicínských odborností - a to v rozsahu zdravotní péče poradenské, ošetřovatelské, diagnostické, preventivní, rehabilitační, léčebné i lékárenské. Je vyhledávaným zdravotnickým zařízením, poskytující klientům nejen z regionu kvalitní zdravotní péči.

Rehabilitační klinika MalvazinkyMalvazinky

Rehabilitační klinika Malvazinky

Rehabilitační klinika Malvazinky vznikla jako unikátní léčebně rehabilitační zařízení a za dobu svého působení si vybudovala vynikající pověst. V moderním a příjemném prostředí poskytujeme především péči v oboru ortopedické i neurologické rehabilitace a ortopedické operativy.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout