VAMED MEDITERRA

Termální lázně St. Martins

První lodge ve střední Evropě. Objevte panenskou přírodu v UNESCO biosférické rezervaci Neziderské jezero, dopřejte si jedinečný kulinářský zážitek a relaxujte v léčivé vodě termálního pramene.

St. Martin4* superior hotel se vzdušnými pokoji a kulinářskou restaurací, exkluzivním SPA Upper deck pro omezený počet hostů (vstup od 18 let), veřejný vodní a saunový svět s termální vodou a Kinder Club s mnoha atrakcemi. V kombinaci s ojedinělým naučně poznávacím doprovodným programem o přírodě a místních tradicích zažijete nezapomenutelnou dovolenou.

St. Martin´s Therme & Lodge byly vyznamenány prestižní cenou "World Travel Awards" jako nejlepší rakouský resort roku 2011.

Hotel

St. Martin´s Therme & Lodge150 pokojů a apartmánů

Všechny pokoje mají balkon, dřevěnou parketovou podlahu, televizi s plochou obrazovkou, rádio, připojení k internetu a minibar s regionálními produkty a nápoji, které jsou zahrnuty v ceně. Trezor, klimatizace, podlahové topení, koupelna a oddělené WC, vysoušeč vlasů jsou standardem. Specialita - v koupelnách je denní světlo. Apartmenty mají v koupelně vířivku, sprchu s bočními tryskami a druhou televizi. 2 apartmenty mají z balkonu přímý vstup do jezera.

Spa Suite

Pro vyjímečné chvíle - suite se soukromou výřivkou, parní lázní a nabídkou masáží přímo na pokoji.

Gastronomie

Restaurace St. Martins, Darwin´s bar a vinárna - vychutnejte si bohatou panónskou kuchyni, maďarské a burgenlandské speciality v moderním pojetí, vinotéka, kde najdete všechny speciality vinařského kraje. Nabídka je rozšířena o prodlouženou snídani a piknikovou službu. Romantická terasa přímo na vodní hladině doplňuje kulinářský požitek.

Konferenční prostory

5 sálů vybavených moderní technikou, z toho 4 flexibilně kombinovatelné, kapacita přes 200 osob, foyer s přímým výstupem na terasu, jedinečná nabídka outdoorových programů v přírodě. Velkoryse pojatá hala, knihovna

Lázně

Termální lázně

Krytý bazén s termální vodou, masážními tryskami a vodními atrakcemi, venkovní jezero s termální vodou, venkovní bazén se slanou vodou, sportovní bazén s nabídkou sportovních aktivit, velkorysé odpočívárny s lehátky a výhledem do přírody, venkovní pláž na jezeře, stropní světělné projekce.

Sauny

5 druhů saun, parní lázně, bazén s chladnou a teplou vodou, relaxační vířivka, zážitkové sprchy a příjemné odpočívací prostory.

UPPER DECK vstup od 18 let

V nejvyšším patře lázní s jedinečným výhledem na jezero a národní park se nachází soukromá relaxační zóna. Za příplatek získá host vstup do tohoto exkluzivního prostoru a široké spektrum služeb navíc (plavací tašku s županem, ručníky a přikrývkou po dobu pobytu, vlastní lehátko s panoramatickým výhledem, denní tisk, nápoje, ovoce a pamlsky, menu v restauraci a další).

Dětský Klub

Akusticky oddělený prostor pro malé návštěvníky je vodní svět s 90-ti metrovou skluzavkou, vodním kanálem a veselými atrakcemi. Bohatý animační program (kreativní i objevitelský).

Služby

Fitness a pohyb

Hostům je k dispozici velkorysé fitness centrum s moderními Techno-gym přístroji denně od 7 do 24 hod.
Současně je připraven bohatý sportovní program dle ročních období (skupinová cvičení: pilates, nordic walking, thera band, jóga, uvolňovací cvičení) a několikrát denně aqua cvičení - aqua boxing, aqua nordic walking, aqua silové cvičení, aqua 50+ a další.

V hotelu je půjčovna jízdních kol a na přání Vám zprostředkují informace o okolí a dalším sportovním vyžití. Vyznačené turistické a běžecké tratě začínají přímo u hotelu.

Masáže, relaxace a beauty

Relaxovat můžete v nesčetných vodních masážních lehátkách a whirpoolech, využít mnoho saun 45 - 95°C či nabídky masáží a kosmetických ošetření.

Za zmínku stojí ročním obdobím přizpůsobené očistné a regenerační programy - probuzení, oživení, sklizeň, odpočinek - ve správný čas, pro správný účinek.

Ucelené balíčky péče a jemných ošetření pro ženy i muže, klasické masáže, kosmetické balíčky, peelingy a speciální ošetření pro pánskou pleť, kosmetický program s použitím luxusní Vinoble kosmetiky, lifting, manikůra, pedikůra můžete libovolně kombinovat a sestavit si vlastní wellness program.

NOVINKA - východoasijská bylinná masáž na uvolnění.

Vonné koupele, zábaly, peelingy a celotělové i obličejové programy pro muže uzavírají wellness nabídku.

V nejvyšším patře lázní s jedinečným výhledem na jezero a národní park je uzavřené relaxační centrum UPPER DECK, kde host získá široké spektrum služeb navíc (plavací tašku s županem, ručníky a přikrývkou po dobu pobytu, vlastní lehátko s panoramatickým výhledem, denní tisk, nápoje, ovoce a pamlsky, menu v restauraci a další).

Příjemné chvíle ve dvou

Vaše soukromé útočiště - Spa suite - dopřejte si luxus ve dvou. Uvolnění v parní lázni, Váš soukromý whirpool a odpočívárna, nabídka masáží v rámci suite pro nezapomenutelné chvíle.

Dobrodružství a příroda

St. Martins Therme & Lodge vsadily se úzkou spolupráci se správou národního parku v sousedním burgenlandském Seewinkelu a zvou své hosty na safari po okolní stepní a jezerní krajině, která tvoří největší ptačí ráj v Evropě.
Jako jediný resort tohoto druhu sestavil St. Martins tým zkušených biologů a přírodovědných pedagogů a vysílá své hosty na objevitelské vzdělávací tůry po biosférické UNESCO rezervaci.

Máme možnost zúčastnit se mnoha exkurzí pro děti i dospělé - Bird walk, bird watch či "lov" na ptáky: poznání chráněné krajiny a jejích opeřených obytavel v doprovodu ornitologa, kvalitní pozorovací techniku a malé občerstvení dostanete navíc pro vydařenou expedici.

Vybrat si můžete i kratší či delší objevitelské expedice do přírody, terénními vozy či pěšky, v Rakousku i Maďarsku, ve dne i v noci. Pro skupiny jsou připravené atraktivní programy vč. večerního táboráku v přírodě, pikniku či projížděk na koni.

Teambuilding v přírodě

Pro Vaši pracovní skupinu je připravený celý tým profesionálních animátorů a instruktorů.
Výběr z témat teambuildingových aktivit - safari, putování na kole i pěšky po národním parku, noční pochod, na kanoji po lagunách Neziderského jezera, lukostřelba, stavba kánoje, triatlon, nordic walking a další sportovní aktivity.

Lákavý vánoční a silvestrovský program

Gurmánská několikachodová večeře, zábava, večerní program, živá hudba a relaxace v lázních, po vše pod jednou střechou. Svatební cestu, životní jubileum, dětské oslavy a další významné okamžiky můžete prožít též v St. Martins a dostane se Vám mimořádné pozornosti.

Poloha

St. Martins Therme & Lodge

Im Seewinkel 1
7132 Frauenwinkel

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout