VAMED MEDITERRA

Termální lázně Längenfeld, Aqua Dome Tirol

Síla protikladů - termální lázně uprostřed velehor, podzemní hlubiny a mohutné horské masivy, chlad a teplo, relaxace a vitalita, wellness a sport.

Lázně

4* superior hotel postavený ve stylu tradičních alpských domů, špičková gastronomie, termální chrám s vnitřními a venkovními bazény, venkovní vzdušné lázně se solankovými bazény s podvodní hudbou, svět sauny, dětská Archa Noemova, kulisa horských masivů a nekonečné možnosti sportovního vyžití jsou garanty, že zde strávíte nezapomenutelnou dovolenou.

Hotel

Aqua Dome – Tirol Therme140 pokojů a apartmentů

Pokoje jsou zařízeny s přihlédnutím k Feng-shui principům, s použitím přírodních materiálů jako je dřevo a kámen. Nadčasový design se vyznačuje jasnými křivkami a vytváří příjemnou atmosféru. Všechny pokoje mají balkon, televizi s plochou obrazovkou, trezor, telefon, rádio, připojení k internetu, minibar, koupelnu s odděleným WC, fénem a županem. Nápoje z minibaru a ovoce jsou zdarma a k dispozici máte plážovou tašku s županem a osuškou po dobu pohybu.

Restaurace

Očekává Vás prvotřídní gastronomie, lehká kuchyně, regionální speciality i "haute cuisine". Důraz je kladem především na kvalitu použitých surovin a šetrnou přípravu. Jedinečný zážitek dokresluje romantická atmosféra a prvotřídní servis. Lounge bar, vinotéka s širokou nabídkou kvalitních vín a pravidelné klavírní večery doplňují nabídku.

Konferenční prostory

3 konferenční místnosti á 90 m2, které je možné flexibilně kombinovat, 3 jednací místnosti 27 - 56 m2, foyer. Všechny místnosti mají denní světlo, panoramatický výhled, klimatizaci, jsou vybaveny nejmodernější konferenční technikou a pokryté Wifi signálem.

Vodní svět

Voda z ledovce je filtrována několika vrstvami hornin a teče z hloubky až 1.865 metrů s teplotou 40 stupňů Celsia do AQUA DOME. Naleznete ji ve dvou vnitřních bazénech o teplotě 34 a 36°C, venkovních vzdušných lázních a sportovním 25-ti m bazénu se širokou nabídkou aqua gymnastiky. Ve venkovní termální lázni Talfrische se nachází zdánlivě se vznášející bazén ve formě skořápky - solanka s podvodní hudbou a světelnými efekty, masážní lázeň s fontánou s termální vodou a lázeň s minerální vodou.

Tři kulaté bazény o průměru od 12 do 16 metrů jsou na vysokých pilířích a cesta do nich vede přes osvětlený a vytápěný skleněný kužel.

Několikapatrové velkorysé odpočívárny a restaurace pro celodenní pohodu a panoramatický odpočinkový prostor vyhrazený pro hotelové hosty. Každý pátek zve AQUA DOME ke koupání pod měsíčkem, tento den jsou termální lázně otevřeny do 24 hod.

Sauny

Na rozloze více než 2.000 m2. najdete nabídku nejrůznějších saun. Sauna koncipovaná jako seník se senem, podzemní sauna, parní lázeň, bylinková koupel, solná komora a solná vodní lázeň, to jsou jen některé z nich. Speciální inscenované ceremoniály ve spojení se světelnými a hudebními efekty doplňují příjemný zážitek. Kromě toho nabízí svět sauny sprchu s efekty počasí – Tropický déšť, vodopád a koupel v mlze.

Po saunování je Vám k dispozici vířivka, bazének u sauny, ledová jeskyně, brouzdaliště, tematizované odpočívárny a také spirálovitá zahrada, panoramatický pramen minerální vody, prostor pod širým nebem a bar u sauny.

Dětský svět

Alpská Noemova archa nabízí dětem neomezené možnosti her po celý den. Areál je koncipovaný jako loď, má dva bazény na palubě a 90-metrovou skluzavku, tobogan a hada. Uvnitř se nachází herny s lezeckou stěnou, počítačem s filmovými představeními a kreativní místnost. V létě jsou přístupné dva venkovní dětské bazény. Pro rodiče je zajištěno hlídání dětí s bohatým animačním programem.

Služby

Fitness a pohyb

Fitness Center Gipfelsturm nabízí tréninkové možnosti s moderními stroji na posilování a kardiopřístroji. V profesionálním centru diagnostiky výkonnosti si můžete nechat sestavit plán pro cílený a efektivní osobní trénink.
Výběr ze skupinových sportovních aktivit, které jsou nově vypisovány každý týden: aerobik, gymnastika, spinning, pilates, tae bo, salsa aerobic či škola zad. Cvičení ve vodě probíhá několikrát denně (aqua aerobic, aqua cycling).

Fitness nabídka zahrnuje i stravovací poradenství, uvolňovací cvičení, power plate či individuální typologický rozbor postavy. V hotelu si můžete zapůjčit kola, lyže, hole na nordic walking či měřič pulsu.

Aktivní program

  • outdoor a indoor skupinové aktivity dle týdenního plánu, body balance, fatburning, nordic walking, běh
  • horolezectví, horské, sněžnicové, lyžařské túry
  • ideální podmínky na lyžování alpské i běžecké, cykloturistiku

Doplňkový program pro firmy a skupiny

Wellness a fitness program, uvolňovací cvičení v průběhu seminářů, široká nabídka pohoštění vč. večerního programu. Tématické programy: např. rafting, my perfekt day, corporate adventure trophy, sněžnicové tůry, rallye a další dle individuálních požadavků

Spa & beauty

Zvláštností jsou rituály AJARAN, založené na jihoasijských moudrostech pro krásu, mladost, a zdraví. Ošetření trvají 30 minut až 2,5 hod a rozsáhlé prvky jako balinézská masáž, ohřívající masky na tělo z bylinek, rýžového pudru a květů, čajové ceremonie a tropické aromatické koupele v exotickém prostředí se svítícími léčivými krystaly.

Zároveň nabízí Spa Menu nejrůznější masáže jako Ötztalská kamenná masáž, Tirolská vitální masáž nebo zvukové misky, ošetření Softpack, speciality pro muže jako antistresový program pro manažery a mnoho dalších terapií. Už samotné prostředí vyzařuje harmonii a uvolnění, zahrnuty jsou minerální voda, čaj a diagnóza pokožky s pokyny na péči. Používají se výrobky renomovaných výrobců kosmetiky jako Shiseido, Biosel, Carita nebo AJARAN.

V nabídce naleznete i wellness program pro páry.

Poloha

AQUA DOME – Tirol Therme Längenfeld

Oberlängenfeld 140
6444 Längenfeld / Österreich

Příjezd

Praha - Plzeň - Regensburg - Mnichov - dále po A8 směr Salzburg. Na dálničním uzlu Inntaldreieck sjezd na Inntalautobahn A12 - Innsbruck a dále směr Brezenz - sjezd Ötztal a po okresní silnici B186 až do Längenfeldu.

Nejbližší letiště je Innsbruck.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout