VAMED MEDITERRA

Termální lázně a hotel Laa

superior hotel 4* s exkluzivním Hotel-Spa vyhrazeným pouze pro hotelové hosty, veřejný vodní a saunový svět o rozloze 30 000 m2, samostatný dětský svět s mnoha atrakcemi, 90-ti metrovou skluzavkou a první saunou, do které mají přístup i děti do 14 let, v letních měsících koupaliště s velkou lehátkovou loukou.

Lázně

Ideální kombinace elegance, pohodlí, wellness a rodinné atmosféry zaručí, že se zde budete cítit dobře. Vítejte v ráji!

Vodní svět pro celou rodinu
Vitality MED Centrum pro zdraví
Vitality Spa pro pohodu
Work - relax - balance program pro firemní klientelu

Vodní svět (celoroční)

Vnitřní bazén s termální vodou, venkovní bazén s vířivkami a masážními proudy, venkovní bazén se slanou vodou, podvodní hudbou a světelnými efekty, venkovní sportovní bazén, tobogán a atrakce pro děti.

"Laa Thermal Nord I" - sodíko-uhličito-jódový termální pramen o teplotě 42°C napájí všechny bazény. Jeho pH 7,36 je zvláště příznivé pro lidskou pokožku.

Sauny

Největší saunový svět v Rakousku skrývá nespočet vnitřních i venkovních saun, aroma palác, parní lázeň, solnou komoru, arktickou saunu či ledové iglů. Rozlehlá odpočívárna s vodními postelemi či skalními úkryty nabízí přijemné prostory na odpočinek po saunování. Inscenované saunové ceremoniály s vonnými esencemi dokreslují příjemnou atmosféru.

Dětský svět

Skřítkovský bazén, 90m skluzavka, bublající venkovní bazén, pískoviště, skákací hrad, hřiště na beach-volejbal a stolní tenis jsou zárukou, že si děti příjdou na své. Dětská animace a hlídání a dětské wellness (masáže, reiki, shiatsu) doplňují nabídku.

EXTRA: Laaer Dschungel - první sauna, do které mohou i děti do 14-ti let (vstup v plavkách)

Letní koupaliště (červen - srpen)

Letní bazén (22 - 24°C), louka s 600 lehátky a 300 slunečníky, převlékárny, sprchy, slunečníkový bar a bohatý zábavní program rozšiřují v letních měsících kapacitu lázní.

Hotel

122 pokojů a suite

Všechny pokoje mají balkon a jsou zařízené moderním nábytkem a podlahou z přírodního dřeva. K standardnímu vybavení patří televize s plochou obrazovkou, rádio, internetové připojení, trezor, klimatizace, minibar, koupelna se samostatným WC a fénem. Ovoce, drink a minerální voda jako pozornost na přivítanou. Plážová taška s koupacím pláštěm a osuškou je Vám k dispozici po dobu pobytu.

Senior suite mají malou kuchyňku v obývacím pokoji.

Gastronomie

Restaurace Feinspitz a Gaumenfreuden nabízí regionální i mezinárodní speciality na nejvyšší úrovni. Preference BIO produktů z regionu a sezónní nabídka zaručují vysokou kvalitu kuchyně.

Velká letní terasa, prosluněný interiér a příjemná obsluha dokreslují kulinářský zážitek. K dispozici je lounge bar a hotelová vinotéka, kde probíhají degustace s místními vinaři.

Konferenční prostory

Velkoryse pojatý konferenční sál s kapacitou pro 180 osob lze rozdělit na 3 části, 2 jednací místnosti pro 10 osob s panoramatickou prosklenou stěnou, foyer s pohodlnými sedacími soupravami jsou základní nabídkou hotelu.

Všechny místnosti mají denní světlo, klimatizaci, Wifi a jsou odděleny od běžného hotelového provozu. K dispozici je nejmodernější konferenční technika, ale i sedací míče a poddušky na uvolnění zad.

Služby

Wellness

VITALITY SPA pouze pro hotelové hosty

Luxusní termální lázně se saunou a beauty centrem výhradně pro hotelové hosty. Vnitřní termální bazén s nádherným výhledem, venkovní whirpool a sauny - finská, parní lázeň, sanarium a velkorysé odpočinkové zóny jsou k dispozici pro hosty hledající soukromí.

Nabídka je rozšířena o masáže pro dospělé i děti, občerstvení ve Vital baru, kosmetické a relaxační procedury.

VITALITY FIT

Moderní fitness a kardio přístroje, vzdušné, světlé a velkoryse plánované prostory, široká nabídka gymnastiky (balance training, posilování, pilates, streching…), aqua cvičení, na přání personal coaching. Nově kurzy jógy a kruhový trénink.

Business

Konferenční prostory a bohatý doprovodný program

Velkoryse pojaté konferenční centrum nabízí variabilní využití. Moderní prostředí a nejnovější technika vč. Wifi pokrytí je samozřejmostí.

Oddělené prostory od ostatního hotelového provozu, přímý výstup na zahradu a restaurace v dosahu. Kulinářské občerstvení a lehký oběd v ceně paušálu.

Teambuilding

Kreativitě se meze nekladou. Ve spolupráci s profesionály byly vyvinuty zajímavé programy na téma týmové spolupráce - Rytířský turnaj, společné vaření a wellness, stavba dřevěného mostu, obří stolní fotbal, spa fighters.

Doprovodný program

  • Vnitřní rovnováha - wellness a fitness program, vstup do lázní, meditační program ve skupině, lukostřelba
  • Typicky regionální - návštěva vinařů, projížďka na saních taženým psy, po stopách chmele a sladu
  • Smysluplný pohyb – obnovení stability, dobití energie, segway parcours, golf
  • Sestavíme Vám též program dle Vašich představ.

Vitality MED

Lékařské a terapeutické centrum pro nemoci pohybového aparátu a civilizační choroby

Profesionálně vyškolený tým zdravotníků a lékařů, lékařská vstupní prohlídka a obsáhlá vyšetření, manuální terapie, terapeutický trénink, fyzikální terapie, odlehčená strava a očistné postní kůry.

Preventivní a regenerační balíčky

  • Regenerace páteře a kloubů – zlepšení pohyblivosti
  • Detoxikace dle F.X.Mayra
  • Postní kůra pod lékařským dohledem

V případě zájmu Vás rádi informujeme o kompletní nabídce Vitality MED Laa, která zahrnuje ucelené balíčky dle jednotlivých indikačních skupin.

Poloha

V centru městečka Laa an der Thaya, vzdáleno několik málo minut pěšky od samotného centra města. Laa an der Thaya má dopravně výhodnou polohu v trojúhelníku mezi Vídní (vzdálenost 69 km), Brnem (vzdálenost 64 km) a Bratislavou (vzdálenost 150 km)

Okolí

www.landumlaa.at
www.weinviertel.at

Příjezd

Z Vídně po A5 přes Wolkersdorf ve směru Mistelbach. Při výjezdu Schrick/Mistelbach dále na silnici 46 směr Laa an der Thaya.
Při příjezdu od Stockerau na A22 ve směru Korneuburg. Výjezd Korneuburg West na B6 přes Ernstbrunn do Laa an der Thaya.
Při příjezdu od Hornu na B45 ve směru Laa an der Thaya. Když přijedete do Laa sledujte ukazatele směru k lázním Therme Laa.

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout